KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA im. św. Jacka w Katowicach
Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej

 

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW 2019/2020
KLASA GODZINA PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
KLASY 1A, 1J 7:40-8:25   JĘZYK ANGIELSKI EDUKACJA ZINTEGROWANA EDUKACJA ZINTEGROWANA  
  DARIA SZYMURA ANETA KOENIG ANETA KOENIG  
  SALA NR 68 SALA NR 50 SALA NR 50  
    EDUKACJA ZINTEGROWANA   EDUKACJA ZINTEGROWANA
    JOANNA GORZKOWSKA   JOANNA GORZKOWSKA
    SALA NR 48   SALA NR 48
KLASY 2A,2J 7:40-8:25   EDUKACJA ZINTEGROWANA EDUKACJA ZINTEGROWANA EDUKACJA ZINTEGROWANA EDUKACJA ZINTEGROWANA
  ANNA STRÓŻ JOANNA HEROK ANNA STRÓŻ JOANNA HEROK
  SALA NR 37 SALA NR 39 SALA NR 37 SALA NR 39
      JĘZYK ANGIELSKI  
      KATARZYNA MISIAK  
      SALA NR 40  
15:00-15:45          
         
         
KLASA 3 7:40-8:25     EDUKACJA ZINTEGROWANA JĘZYK ANGIELSKI EDUKACJA ZINTEGROWANA
    GRAŻYNA TUSZYŃSKA KATARZYNA MISIAK GRAŻYNA TUSZYŃSKA
    SALA NR 20 SALA NR 40 SALA NR 20
15:00-15:45          
         
         
KLASA 4 7:40-8:25          
         
         
15:00-15:45 JĘZYK ANGIELSKI HISTORIA   MATEMATYKA  
KATARZYNA MISIAK AGNIESZKA TOKARZ   ALEKSANDRA TYL  
SALA NR 40 SALA NR   SALA NR 62  
KLASA 5B, 5M 7:40-8:25 MATEMATYKA   MATEMATYKA JĘZYK POLSKI  
BEATA HEYDUK   BEATA HEYDUK BARBARA KOT – SZYMAŃSKA  
SALA NR 30   SALA NR 29 SALA NR 41  
15:00-15:45   HISTORIA JĘZYK ANGIELSKI    
  AGNIESZKA TOKARZ DARIA SZYMURA    
  SALA NR SALA NR 29 ew. 41
   
KLASA 6 7:40-8:25 MATEMATYKA        
BEATA HEYDUK        
SALA NR 30        
15:00-15:45   HISTORIA JĘZYK ANGIELSKI JĘZYK POLSKI  
  AGNIESZKA TOKARZ DARIA SZYMURA MAGDALENA ZABRZESKA-SOJA  
  SALA NR SALA NR 29 ew. 41
SALA NR ………………..  
  JĘZYK POLSKI JĘZYK NIEMIECKI    
  MAGDALENA ZABRZESKA-SOJA GIZELA KURPANIK-MALINOWSKA    
  SALA NR SALA NR    
KLASA 7 7:40-8:25 EWA OSTASZEWSKA WOS   FIZYKA  
PRZYGOTOWANIE DO OLIMPIADY AGNIESZKA TOKARZ   MICHTA ANNA  
SALA NR SALA NR   SALA NR 62  
15:00-15:45 JĘZYK ANGIELSKI HISTORIA   MATEMATYKA  
KATARZYNA MISIAK AGNIESZKA TOKARZ   ALEKSANDRA TYL  
SALA NR 40 SALA NR   SALA NR 62  
  CHEMIA      
  ALEKSANDRA TYL      
  SALA NR 62      
KLASA 8 7:40-8:25   MATEMATYKA   MATEMATYKA  
  URSZULA BUDZYŃKSA   URSZULA BUDZYŃSKA  
  SALA NR 51   SALA NR 51  
15:00-15:45 JĘZYK ANGIELSKI HISTORIA      
KATARZYNA MISIAK AGNIESZKA TOKARZ      
SALA NR 40 SALA NR      
  CHEMIA      
  ALEKSANDRA TYL      
  SALA NR 62      
Uczestniczymy
w programach: